صفحه اینستاگرام پخش عمده لوازم جانبی موبایل آفرپخش

دسته بندی ها :
صفحه اینستاگرام پخش عمده لوازم جانبی موبایل آفرپخش

اینستاگرام به دلیل جذابیت و امکانات بالا عنوان یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر را دارد و جزو بهترین راهکارها برای ارتباط بین فروشگاه های آنلاین و مشتریان میباشد. از ابتدای فعالیت، اینستاگرام نشان داده است که یک ابزار قدرتمند برای کسب و کارها محسوب می شود و می تواند سبب دیده شدن محصولات و خدمات گردد. از طرفی مانند سایر شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام فیلتر نمیباشد و به راحتی قابل دسترس است. آفرپخش یک فروشگاه تخصصی آنلاین در زمینه پخش عمده لوازم جانبی موبایل بوده که روش های ارتباطی مختلف از جمله صفحه اینستاگرام را جهت رفاه مشتریان و ارتباط بهتر آنها با فروشگاه را در نظر گرفته است.

صفحه اینستاگرام آفرپخش مخصوص همکاران موبایل فروش و توضیع کننده های لوازم جانبی موبایل طراحی شده است و کاربرانی که علاقه مند به خرید از instagram هستند و قصد خرید عمده لوازم جانبی موبایل را دارند میتوانند با کلیک روی لینک ” صفحه اینستاگرام آفرپخش ” مستقیما به اینستاگرام آفرپخش مراجعه کنند و یا در قسمت جست و جوی اینستاگرام offerpakhsh@ را تایپ کنند و صفحه آفرپخش را دنبال ( follow ) نمایند.

 

مزایای صفحه اینستاگرام آفرپخش

فروشگاه آفرپخش در راستای ایجاد شرایط بهتر در خرید آنلاین لوازم جانبی موبایل عمده صفحه اینستاگرامی خود را تاسیس نموده و با مزایا و امکاناتی که در اختیار مشتریان قرار میدهد توانسته عملکرد خوب و رو به رشدی داشته باشد. همکاران گرامی میتوانند با دنبال کردن پست ، استوری و هایلایت ها به اطلاعات زیر دسترسی پیدا کنند.

  • محصولات جدید و شارژ مجدد اجناس قدیمی
  • اطلاعات ، قیمت و رنگ بندی اجناس
  • راه های ارتباطی نظیر آدرس فروشگاه و تلفن تماس
  • نحوه ارسال مرسوله ها
  • ساعت کاری فروشگاه
  • شرایط مرجوعی و مدت زمان گارانتی کالا
  • فروش ویژه برخی از محصولات

اینستاگرام پخش جانبی موبایل آفرپخش

روش خرید از اینستاگرام آفرپخش

همکاران گرامی میبایست جهت ثبت سفارش خود در دایرکت پیام گذاشته و پس از ارتباط با مسئول فروش ، شناسه کالای درج شده در قسمت کپشن به همراه تعداد مدنظر را در دایرکت ارسال نمایند.

مطالب مرتبط

نظرات شما