گوشی شیائومی با شماره مدل M2007J1SC ، انتظار می رود پرچمدار باشد!

دسته بندی ها :
گوشی شیائومی با شماره مدل M2007J1SC ، انتظار می رود پرچمدار باشد!

طبق گزارش ها ، شیائومی در حال کار بر روی یک پرچمدار جدید است که می تواند Mi CC10 ، Mi MIX 4 یا Mi 10 Pro + باشد. طبق گفته یک خبره معروف ، یک تلفن با شماره مدل M2007J1SC در وب سایت مرجع صدور گواهینامه MIIT چین مشاهده شده است و پیش بینی می شود یکی از این سه گوشی باشد که نام آنها رسمی نشده است. لیست شماره مدل M2007J1SC پشتیبانی ۵G را نشان می دهد و جزئیات بیشتری به اشتراک نمی گذارد. علاوه بر این ، راهنما همچنین در یک پست قدیمی اظهار داشت که این تلفن ممکن است در ماه اوت در چین راه اندازی شود.

طبق پست موجود در Weibo توسط ایستگاه چت دیجیتال tipster (ترجمه شده) ، یک تلفن شیائومی با شماره مدل M2007J1SC در یک لیست MIIT مشاهده شد که از ۵G و LTE پشتیبانی می کند. این شماره مدل احتمالاً می تواند Mi 10 Pro + یا Mi CC10 یا حتی Mi Mix 4 باشد و در این مرحله ، هیچ چیز به طور مشخص نمی توان گفت. همچنین احتمال اینکه این تلفن یک سری هوشمند کاملاً جدید توسط شیائومی باشد وجود دارد ، اما به نظر می رسد کمتر پیش بینی شده است. ما نتوانستیم به طور مستقل این لیست را تأیید کنیم.

در کنار پست جدید ، راهنما همچنین در پستی قدیمی ذکر کرده است که می گوید تلفن با این شماره مدل ممکن است در ماه آگوست راه اندازی شود. با این حال ، از آنجا که شیائومی هیچ اطلاعاتی راجع به تلفن یا وجود Mi CC10 یا Mi MIX 4 به اشتراک نگذاشته است.

در گزارشی جداگانه ، انتشارات چینی CNMO آنچه را که به نظر می رسد تبلیغی برای Mi 10 Pro + است ، همراه با شعار “مشاهده در سراسر جهان” (ترجمه شده) به اشتراک گذاشت. همچنین نشان می دهد که این گوشی با شارژ سریع ۶۵W ، نمایشگر ۱۲۰ هرتز ، دوربین ۱۰۰ مگاپیکسلی ، قابلیت زوم ۱۲ برابر و بهره گیری از Snapdragon 865 5G SoC خواهد بود. با این حال ، اکنون که Snapdragon 865+ SoC معرفی شده است ، شاید این چیزی باشد که تلفن شایعه شده را قدرت می دهد.

مطالب مرتبط

نظرات شما