شرکت اپل Foxconn چشم انداز سرمایه گذاری بیشتر هند است!!

دسته بندی ها :
شرکت اپل Foxconn چشم انداز سرمایه گذاری بیشتر هند است!!

رئیس Foxconn تایوان در حال برنامه ریزی سرمایه گذاری های بیشتر در هند است و ممکن است در چند ماه آینده جزییات را اعلام کند زیرا بزرگترین تولید کننده قراردادهای جهانی چشم انداز آنجا را بسیار مطلوب مشاهده می کند. فاکسکان پیش از این اپل و شیائومی تلفن های هوشمند در هند تولید می کرد ، هرچند که در ماه مارس گفته بود که به دلیل شیوع جدیدی از کروناویروس تولید را متوقف کرده است.

رئیس لیو یانگ راه به نشست عمومی سالانه فاکسکان گفت: هندوستان با نگاهی به آینده ، نقطه مهمی برای توسعه بود حتی اگر در حال حاضر به دلیل ویروس “تأثیر خاصی” وجود داشته باشد.

لیو گفت: “ما قدم های بعدی را کاملاً در پیش داریم و شاید در مدت چند ماه بتوانیم مراحل بعدی را در وب سایت خود فاش کنیم و به همه گزارش دهیم. ما در آنجا سرمایه گذاری بیشتری خواهیم داشت.” 

سود ژانویه و مارس Foxconn در دو دهه پس از وقوع شیوع آن به پایین ترین سطح خود سقوط کرد و این شرکت را مجبور به متوقف ساختن تولید در چین کرد و تقاضای مشتریان از جمله اپل را به هم زد.

اما این شرکت ، که به طور رسمی شرکت صنایع دقیق Prec Hai Hai است ، ماه گذشته اعلام کرد که بدترین شیوع آن به پایان رسیده است.

لیو نتایج سه ماهه اول را “یک مورد خاص” توصیف کرد که تأثیر ویروس را نشان داد. وی گفت که هیچ گونه آلودگی در گیاهان چین وجود ندارد بنابراین قادر است عملیات را زودتر از آنچه انتظار می رود از سر بگیرد.

فاکسکان در پی ایجاد خسارات ناشی از ویروس در کارخانه های چین با “منابع” از مشتریان و دولت های محلی است. لیو جدا از گفتن اینکه چنین فعالیتهایی به تدریج طی چند چهارم انجام خواهد شد ، توضیح نداد.

وی همچنین گفت ، مشتاقانه منتظر هستیم ، موج دوم عفونت جهانی کوروی ویروس خطری برای تجارت آن باشد.

برای سه ماهه دوم ، فاکسکان اعلام کرده است که انتظار دارد از رشد٪ دو رقمی رشد در مقابل ژانویه تا مارس را نشان دهد ، هرچند که احتمالاً در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ، کاهش تک رقمی را نشان می دهد.

فاکسکان بیشتر برای مونتاژ آیفون های اپل معروف است ، که بسیاری در کارخانه های این کشور در چین هستند.

مطالب مرتبط

نظرات شما