سامسونگ Galaxy M01s ، Galaxy Watch 3 مشاهده شده در وب سایت صدور گواهینامه BIS

دسته بندی ها :
سامسونگ Galaxy M01s ، Galaxy Watch 3 مشاهده شده در وب سایت صدور گواهینامه BIS

طبق گزارش ها ، سامسونگ Galaxy M01s و Galaxy Watch 3 در لیست صدور گواهینامه اداره استاندارد های هند (BIS) مشاهده شده اند و نشان می دهند که تلفن های هوشمند و ساعت هوشمند ممکن است در آینده نزدیک در هند راه اندازی شوند. در حالی که انتظار می رود Galaxy Watch 3 در رویداد شایعه ۵ اوت رونمایی شود ، Galaxy M01s بسیار غافلگیر کننده است زیرا Galaxy M01 اخیراً در اوایل ماه جاری در هند راه اندازی شد. لیست گوشی های هوشمند با شماره مدل SM-M017F / DS وجود دارد که گفته می شود Galaxy M01s است.

لیست BIS برای این دو دستگاه (۱،۲) توسط راهنمایی شناخته شده- مرد فناوری- مشاهده شد. لیست برای شایعه شده Samsung Galaxy M01s با شماره مدل SM-M017F / DS ارائه می شود و اطلاعات دیگری در مورد این گوشی ارائه نمی دهد ، با این تفاوت که ممکن است دارای یک نوع دو سیم کارت باشد. با این حال ، GSMArena خاطرنشان می کند که یک تلفن با همان مدل مشابه در لیست Wi-Fi Alliance و در Geekbench مشاهده شده است. لیست Wi-Fi Alliance نشان می دهد که این تلفن از Wi-Fi b / g / n برخوردار است و Android 9 را اجرا می کند. لیست Geekbench همچنین حضور اندروید ۹ ، ۳ گیگابایت رم ، یک MediaTek Helio P22 SoC را به همراه ۷۴۷ و ۳۵۲۶ نشان می دهد. به ترتیب به عنوان نمرات تک و چند هسته ای.

یادآوری می شود ، گلکسی M01 که اخیراً به بازار عرضه شده است از اسنپدراگون ۴۳۹ SoC با ۳ گیگابایت رم بهره می برد. این گوشی اندروید ۱۰ را اجرا می کند و دارای قیمت  Rs 8.999 می باشد. تعجب آور است که گلکسی M01 های شایعه شده را با Android 9 ذکر کرده شده اند.

به گفته سامسونگ Galaxy Watch 3 ، سه مدل در وب سایت BIS یعنی SM-R845F ، SM-R855F و SM-R850 ذکر شده است. می دانیم که دو نوع اندازه Galaxy Watch 3 – 41mm و ۴۵mm وجود دارد – و هر دو نوع LTE و غیر LTE دارند. اگرچه این لیست BIS اطلاعات بیشتری در مورد مدل های ساعت های هوشمند نشان نمی دهد ، اما نشان می دهد که ممکن است به زودی در هند راه اندازی شوند.

مطالب مرتبط

نظرات شما