رندر لو رفته از IphoneOS پیش از WWDC 2020

دسته بندی ها :
رندر لو رفته از IphoneOS پیش از WWDC 2020

اپل WWDC 2020 متفاوت خواهد بود زیرا اولین رویداد آنلاین این شرکت خواهد بود. مانند همیشه ، انتظار می رود که از امروز ، ۲۲ ژوئن ، چند اعلامیه هیجان انگیز آغاز شود. انتظار می رود اپل به روزرسانی های جدید نرم افزاری از جمله iPadOS ، macOS ، tvOS ، watchOS و موارد دیگر را اعلام کند. گزارشهای تازه خاطرنشان می کنند که می تواند یک iPhoneOS جدید نیز داشته باشد.

سیستم عامل Apple iphoneOS

این گزارش از جانور پروسر ، جانتر پروسر ، که به سیستم عامل منحصراً برای آیفون اشاره دارد که به عنوان iPhoneOS از iOS فعلی معرفی خواهد شد ، اشاره دارد. یک تبلیغی که به نمایش در آمد و نشانگر iPhoneOS است که ابتدا در Reddit ظاهر شد ، اکنون روی سیستم عامل های اجتماعی دور می زند.

لازم به ذکر است ، دستگاه های اپل آی پد سیستم عامل iOS را اجرا کردند تا اینکه این شرکت سال گذشته آن را به عنوان iPadOS تغییر نام داد. این مشاور می گوید که شرکت مستقر در کوپرتینو قصد دارد همین کار را برای آیفون ها نیز انجام دهد. ما قبلاً چند گزارش را در مورد گمانه زنی های آینده iOS 14 شنیده ایم که انتظار می رود اکنون اعلام شود.

برای همه ما می دانیم ، اپل iOS 14 را به عنوان iPhoneOS راه اندازی می کند ، اگرچه هنوز چیزی تایید نشده است. شایعات حاکی از آن است که iPhoneOS بازسازی شده نیز با یک صفحه اصلی مجدداً طراحی می شود. برخی دیگر از ویژگی های مورد انتظار شامل گزینه مشاهده لیست بر خلاف نمای شبکه فعلی است. علاوه بر این ، iOS 14 یا iPhoneOS همچنین انتظار می رود که برنامه های از قبل بارگذاری شده اصلاح شده مانند نقشه ها ، موسیقی و غیره را داشته باشد.

همچنین انتظار می رود اپل برای چنین برنامه های از قبل بارگذاری شده ، گزینه ای را در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین پیش بینی می شود اپلیکیشن Apple Messages چند ویژگی جدید از جمله ذکر خاص یک شخص در یک گروه را بسته بندی کند. علاوه بر این ، اپل احتمالاً شامل یک برنامه تناسب اندام جدید برای ردیابی فعالیت هایی مانند دویدن ، دوچرخه سواری ، یوگا ، رقص و غیره خواهد بود.

اطلاعیه های مورد انتظار Apple WWDC

کنفرانس توسعه دهندگان Apple Worldwide 2020 از ۲۲ ژوئن تا ۲۶ ژوئن ادامه خواهد یافت. گمانه زنی های زیادی در مورد این رویداد وجود دارد و اطلاعیه هایی که اپل قصد دارد اعلام کند. گزارش های قبلی ویژگی های جدید زیادی را ارائه می دهد که همراه با واقعیت افزوده ، از جمله برنامه جدید AR است.

همچنین انتظار می رود اپل یک API ‘PencilKit’ ، گزینه های دسترسی جدید ، ویژگی های جدید برای مرورگر سافاری و موارد دیگر را معرفی کند. پیش بینی می شود که عینک اپل نیز در WWDC 2020 پیش بینی شود.

ایده iPhoneOS مهیج است زیرا طراحی جدیدی را نیز به همراه دارد. اپل همچنین به دنبال گسترش محصولاتی مانند آیفون SE 2020 به بازار هند است. با این حال ، با ایجاد اختلال در همه گیر خطوط تولید و کاهش تقاضای مصرف کنندگان ، همچنان می بینیم که اپل چگونه با آن مقابله خواهد کرد.

مطالب مرتبط

نظرات شما