رم ریدر

سمیرا صفدری 1400/11/07
رم ریدر عمده

رم ریدر چیست

ظاهر رم ریدر ها در انواع رم ریدر شبیه به فلش است. از این دستگاه کوچک برای خواندن کارت حافظه ها استفاده می شود. رم ریدر ها دارای یک کانکتور USB هستند، با یک یا چند پورت رم با مدل های مختلف هستند.

رم ریدر یا کارت خوان کار ما را آسان تر می کند. بطور مثال بعد از عکاسی و فیلم برداری با دوربین، شما نیاز دارید تا فایل های داخل رم دوربین را به گوشی و یا کامپیوتر و لپ تاپ خود انتقال دهید. به کمک رم ریدر با سرعت بیشتر و راحت تر می توان رم گوشی را داخل پورت رم دستگاه رم ریدر قرار دهید، و رم ریدر را به پورت USB متصل کنید و سپس فایل های موردنظر خود را انتقال دهید.

 

پخش و خرید عمده انواع رم ریدر

انواع رم ریدر

 

رم ریدر های تک کاره

این نوع از رم ریدر ها فقط از یک نوع کارت حافظه پشتیبانی می کنند. که معمولا در مدل های تک کاره از رم MICRO SD پشتیبانی می شود.

 

پخش انواع رم ریدر

 

رم ریدر های چند کاره

این نوع رم ریدر ها از تمامی و یا چند نوع از کارت حافظه ها پشتیبانی می کنند. این نوع دستگاه بسیار کاربردی می باشد.

خرید عمده انواع رم ریدر

 

سرعت رم ریدر ها

سرعت انتقال فایل ها در رم ریدر بسیار مهم می باشد. در حال حاضر رم ریدر هایی که از پورت USB-3 پشتیبانی می کنند، سرعت بسیار بیشتری نسبت به USB-2 دارند.

 

فروش عمده انواع رم ریدر

 

رم ریدر با چند کانکتور مختلف

این نوع رم ریدر ها دارای چند کانکتور می باشند. که یکی از بهترین ها می باشد، چرا که به راحتی می توان رم ریدر را به هر گوشی با هر نوع پورتی ( MICRO USB , TYPE-C , LIGHTNING ) که بخواهید متصل کنید. البته در صورت ساده بودن رم ریدر، یعنی وجود فقط یک کانکتور USB نیز می توان آن را به گوشی های موبایل متصل کرد. این عمل به کمک رابط OTG USB انجام می شود.

 

پخش عمده انواع رم ریدر چندکاره

نشانگر در رم ریدر

در ساختار تمامی رم ریدر ها چراغ LED نشانگر تعبیه شده است. که به هنگام قرار گیری کارت حافظه در دستگاه رم ریدر و متصل شدن آن به کامپیوتر یا گوشی شروع به چشمک زدن می کند. و این چشمک زدن نشانگر به معنی خواندن کارت حافظه و شناسایی سیستم می باشد.

 

خرید عمده انواع رم ریدر و نشانگر

 

راهنمای خرید عمده رم ریدر از آفرپخش

در قسمت های بالا با انواع رم ریدر و کاربرد های آشنا شدید. حالا اگر قصد تهیه و خرید رم ریدر را دارید می توانید به سایت آفرپخش مراجعه کنید. فروشگاه آفرپخش مرکز پخش لوازم جانبی گوشی موبایل به صورت عمده می باشد. برای خرید عمده انواع لوازم جانبی گوشی موبایل می توانید به آدرس اینترنتی www.offerpakhsh.com مراجعه کرده و خرید خود را با قیمت مناسب انجام دهید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.