بروزرسانی سری سامسونگ گلکسی S20 به روزرسانی های ماه جولای

دسته بندی ها :
بروزرسانی سری سامسونگ گلکسی S20 به روزرسانی های ماه جولای

سری Galaxy S20 سامسونگ در حال حاضر یک نسخه جدید را دریافت کرده است که پچ امنیتی اندروید ژوئیه ۲۰۲۰ را به همراه دارد. این احتمالاً اولین سری تلفنی است که پچ را دریافت می کند ، با توجه به اینکه ما هنوز با ماه ژوئن به پایان نرسیده ایم. در کنار پچ ، بروزرسانی بسیاری از پیشرفتهای دوربین نیز ارائه شده است. طبق گزارش ها ، سری گلکسی S20 سامسونگ از لحاظ عملکرد در تثبیت کننده فیلم بهبود یافته و کیفیت عکسبرداری بزرگنمایی نیز شاهد به روزرسانی است. آخرین نسخه بروزرسانی سامسونگ گلکسی اس ۲۰ در حال حاضر در کره جنوبی روانه بازار شده است.

یک کاربر کره ای در توییتر تصویری از دریافت یک به روزرسانی جدید در سامسونگ Galaxy S20 به اشتراک گذاشته است. نسخه سیستم عامل بروزرسانی در G98xNKSU1ATFD و اندازه بروزرسانی آن حدود ۳۸۶٫۳۵MB است. در حالی که روند حضور فعلی فقط در کره جنوبی است ، اما به زودی باید در کشورهای دیگر گسترش یابد. افرادی که در منطقه هستند می توانند در صورتی که هنوز یک اعلان دریافت نکرده اند ، بتوانند به روز رسانی دستی را در تنظیمات> بروزرسانی نرم افزار> بارگیری و نصب بررسی کنند.

بروزرسانی سری سامسونگ گلکسی S20

همانطور که گفته شد ، بروزرسانی سری سامسونگ گلکسی S20 با آخرین نسخه امنیتی آندروید ژوئیه ۲۰۲۰ ارائه می شود. این موارد ترفندهای دوربین مانند عکسهای بزرگنمایی بهتر (عکسهای بزرگنمایی) و تثبیت بهتر فیلم را به همراه دارد. علاوه بر این ، به روزرسانی سری Galaxy S20 سامسونگ امکان استفاده از میکروفون بلوتوث را هنگام ضبط صدا از طریق برنامه ضبط صدا اضافه می کند. به روزرسانی همچنین به پایان پشتیبانی MirrorLink اشاره شده است. این ویژگی قابلیت اتصال اتومبیل و اسمارتفون را برای خودروهای سازگار فراهم کرده است ، اما چند ماه پیش این شرکت اعلام کرد که پشتیبانی از اول ژوئن به پایان خواهد رسید.

مطالب مرتبط

نظرات شما