آخرین ورژن بلوتوث

مهشید رحیمی
3 مرداد, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
آخرین نسخه بلوتوث معرفی ویژگی های آخرین نسخه بلوتوث خرید عمده لوازم جانبی موبایل پخش عمده لوازم جانبی موبایل آخرین ورژن بلوتوث

آخرین ورژن بلوتوث تا آن زمان، بلوتوث 5.2 بود. بلوتوث 5.2 در سال 2020 توسط کنسرسیوم بلوتوث منتشر شد و دارای بهبودهایی نسبت به نسخهٔ قبلی، یعنی بلوتوث 5.1 بود. در این ورژن می توانید برخی امکانات و ویژگی های خوبی را در مقایسه با نسخه قبلی به وضوح مشاهده نمایید.

بلوتوث 5.2 ویژگی‌های جدیدی اضافه کرده است که امکانات بیشتری در ارتباطات بی‌سیم فراهم می‌کند. به‌طور خاص، یکی از بهبودهای اصلی بلوتوث 5.2، افزایش قدرت انتقال صدا در برخی از باندهای فرکانسی است که از آن جمله می‌توان به باندهای 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز اشاره کرد.

همچنین، آخرین ورژن بلوتوث 5.2 قابلیت استفاده از چندین دستگاه صوتی به عنوان گوشی‌های هدفون یا بلندگو را بهبود داد. این به ارائهٔ تجربهٔ چندگانه (Multi-Stream Audio) در دستگاه‌هایی که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند، کمک می‌کند. در دیگر بلاگ های سایت آفر پخش می توانید تفاوت های بین ورژن های مختلف بلوتوث را نیز مطالعه نمایید. همچنین شایان ذکر است بدانید می توانید از فروشگاه آفر پخش به صورت عمده لوازم جانبی موبایل خریداری نمایید. انواع لوازم جانبی موبایل با قیمت عمده و مهلت تست همکار به فروش می رسند.

انواع مطالب آموزشی را می توانید در آفر پخش مطالعه نمایید.

آخرین ورژن بلوتوث آخرین نسخه بلوتوث معرفی ویژگی های آخرین نسخه بلوتوث

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.